אודות צפריר בשן - מספר סיפורים, כותב ומנחה סדנאות כתיבה לעסקים

אודות

אודות

היי, אני צפריר. מספר סיפורים, כותב ומנחה סדנאות כתיבה לעסקים.

אני עובד עם לקוחות גדולים וקטנים – כאלה שצריכים עזרה כדי לספר את הסיפור שלהם, לכתוב את התסריט, הנאום או את הפוסט שלהם ואפילו לשפר את המסרים שלהם. חוץ מזה, אני מדריך עסקים ואנשים שרוצים לכתוב ולהעביר מסרים בעצמם.

פעם, כשהייתי קטן, הייתי ראש דסק כלכלה בעיתון הארץ ועורך מוסף ההייטק בגלובס. מאז, כתבתי את רב המכר “כתיבה אפקטיבית”, זכיתי בתחרויות כתיבה וכתבתי בשביל המון המון חברות. היום אני כותב בעיקר בבלוג של כתיבה אפקטיבית. אתם מאוד מוזמנים לדבר איתי. אני תמיד עונה.

הבלוג

הבלוג של כתיבה אפקטיבית הוא מחברת המחשבות שלי, שיושבת על עשרים שנה של עבודה עם חברות ובני אדם. יש בה דברים שאני אומר ללקוחות שלי וגם כאלה שלא: הרבה על כתיבה ושיווק, אבל גם על הדברים שאני רואה בפעילות של ארגונים גדולים ושל פרי לנסריות אמיצות.

הספר

עטיפת הספר החדש

הספר כתיבה אפקטיבית כבר הגיע ליותר מעשרת אלפים זוגות ידיים. הוא מיועד לעזור לכם. לעזור לכם לתקשר, לכתוב אימיילים זכירים יותר, קריאים יותר, מניעים לפעולה, אינפורמטיביים. לכתוב פוסטים טובים יותר לפייסבוק ולבלוג. לכתוב מסמכים טובים יותר בעבודה. “לדבר” בכתב טוב יותר עם לקוחות, ספקים, בוסים, קולגות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
עגלת קניות
  • No products in the cart.

אהלן. שמח שהגעת לכאן. בדיוק בזמן.

מזמין אתכם להשאיר לי פה פרטים. תקבלו עדכונים והזמנות לשיעורים השוטפים.

אפשר גם לבקש שאתקשר ואעזור לך להחליט. זה לגמרי בסדר.

צפריר