אין לכם זמן – כתיבה אפקטיבית

אין לכם זמן

אין לכם זמן

אין לכם זמן. אין לכם זמן לקשקושים. להתבחבשויות, להתעסקויות מטופשות בשוליים.

אנשים שמתכוונים לפתוח עסק בשנה הבאה, בחודש הבא, בשבוע הבא – ומבקשים בקבוצות בפייסבוק עצות על ניהול זמן, על מה הם מדברים בדיוק? או שהם מבקשים טיפים איך לבחור רואה חשבון כי הם לא פנויים לקרוא את זה בגוגל. או זורקים חצי שנה מהחיים על פיתוח לוגו ושפת מותג לפני שפותחים את העסק.

העניין עם זמן הוא שאתם צריכים אותו. וגם אם אתם אשפי שיווק שלא מהעולם הזה, ב-99% מהמקרים אתם צריכים זמן כדי שהשירות שלכם יתפוס. שהמוצר שלכם יתפוס. ואז, כשהם תופסים, אתם צריכים זמן כדי שהשירות והמוצר הבאים יתפסו.

אין לכם זמן לרוץ מסביב לזנב שלכם עם לוגואים ושאלות של “איפה זה המשרדים של גוגל”. כלומר, אתם לגמרי יכולים לשאול את השאלות האלה ולפתח לוגואים ושפות מותג ולחפש עורך דין ורואה חשבון – אבל קודם תתחילו. קודם תשימו את המוצר או השירות על המדף. קודם תציעו משהו.

כי אין לכם זמן לבזבז על פרטים. העיקר הוא להציע משהו, למכור אותו, לתת שירות, לנהל מערכת יחסים עם לקוח. והחיפוש האינסופי הזה אחרי התנאים המושלמים כדי להתחיל למכור מעטפות הולי הובי או ראוטרים או שירותי אימון אישי הוא בעצם גרירת רגליים. הוא פחד להתחיל.

זה נכון למי שמתכנן להקים עסק ונכון שבעתיים למי שכבר התחיל: אף פעם לא תהיו מוכנים יותר מעכשיו. אתם חיים עכשיו. אין לכם זמן אחר. גם לא יהיה.

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תכתוב תרוויח - צפריר בשן

למה רק אחד אם אפשר שניים?

לרגל השקת הספר החדש תכתוב תרוויח, שני הספרים ביחד במחיר של 149 ש”ח בלבד, כולל דמי משלוח.

הזמינו מהר לפני שייגמר (: