לכתוב טוב זה להיראות טוב

הבלוג של כתיבה אפקטיבית

להיות בראנג'לינה

איזה יופי זה להיראות טוב, הא? איזה כיף. שהעור שלך מתוח פיקס פוקס, הפנים שלך סימטריים כמו בז'ורנל, הגוף שלך חזק ומהודק. איזה אושר, הא? הלוואי עלי. שכולם יראו אותי וירצו להיות חברים שלי, ירצו איזשהו קשר לכל האסתטיקה הזאת. אבל לא משנה כמה נתאמץ, יש דברים שאנחנו לא יכולים לשנות במראה שלנו. אנחנו צריכים ללמוד להשלים איתם. לאהוב אותנו כמו שאנחנו.

יש לי חדשות בשבילכם: הדבר הראשון שרואים עליכם זה לא איך שאתם נראים, אלא איך שאתם כותבים. אתה יכול להיראות כמו קווין ואן אריק. זה לא יעזור לך בחיים אם אתה כותב כמו טמבל, אם אתה לא מסוגל לסדר משפט, אם אתה לא מסוגל לעשות סדר במחשבות שלך ובדרך שבה אתה מציג אותן.

ברשת חברתית, גם אם את מעלה תמונות מהממות מתאילנד, הטקסטים שמלווים את התמונות האלו יקבעו איך ייראו הקשרים החברתיים, העסקיים. אפילו הקשרים הרומנטיים שלך.

אפילו אם אתם מהממים. אפילו אם אתן מהממות.

החדשות הטובות הן שכתיבה אפשר לשנות, לשפר, להצמיח, לחזק – והכל ללא סימני מתיחה. גם אם התחלתם עם יכולת מוגבלת, אתם יכולים להגיע למקומות אחרים לגמרי. למעשה, אתם יכולים לכתוב נהדר. יש מצב שתגיעו לשם.

וכן, כדי להגיע לשם אתם צריכים לעבור אצלי. למה לא תתחילו ב-17 במאי בבוקר?

תזכרו, הכתיבה שלכם היא הדבר הראשון שרואים עליכם. בואו, גם אתם יכולים להיראות פצצה, להתחיל מערכות יחסים ברגל ימין. להיקרא כמו שאתם כל כך אוהבים לקרוא בעצמכם. להוציא החוצה את האני הנהדר שאנשים שם בחוץ לא מכירים. נו, בואו. זה בעוד שבוע. מסיימים בשתיים בצהריים.

שלא תעמדו בפקק.

ושבת שלום וכל זה. סופשבוע צוהל והולל, עולץ ושונ"ץ.

#לב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תכתוב תרוויח - צפריר בשן

למה רק אחד אם אפשר שניים?

לרגל השקת הספר החדש תכתוב תרוויח, שני הספרים ביחד במחיר של 149 ש"ח בלבד, כולל דמי משלוח.

הזמינו מהר לפני שייגמר (: