לקוחות ממליצים - יש להם מה לומר !

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

חני ניצן-שקד

התחלתי את השנה בסדנה לכתיבה אפקטיבית של צפריר בשן. האמת זה כישרון גדול להעביר כל כך הרבה ידע בזמן קצר בקלילות והומור תוך שימוש יצירתי במילים מעולמות שונים, כמו בנגינה על פסנתר כשצפריר גם מנגן וגם מנצח. בקיצור, לומדים, נהנים והכי חשוב – מיישמים.

כרמל מילנר סער

אתמול זכיתי להיות נוכחת בהרצאה מרתקת של צפריר, ההרצאה הייתה מעשירה, ממוקדת ויכולה לתרום גם לבעלות ניסיון רב בתחום השיווק והכתיבה. ממליצה בכל לב.

אביטל יעקבי

היה מרתק, מלמד, מחדד, מחדש, שנון ומקצועי ביותר. ממליצה מאד מאד. צפריר הוא כשרון ענק... תודה ענקית. עוד אחזור!

אביגיל עדי כהן

השתתפתי בסדנה של צפריר ונהניתי מכל רגע. לצפריר יש שילוב נפלא של הומור, חכמה, ויכולת לפשט כל רעיון. אני שמחה מאוד שהלכתי ומחכה כבר להתחיל לכתוב אפקטיבי!

צוות Wix Hub

צפריר הרצה אצלנו ב- Wix Hubבמסגרת פעילות המיטאפים וההרצאות שלנו לבעלי עסקים קטנים. הסדנה היתה מדויקת להפליא, רהוטה, שנונה ובעיקר אפקטיבית לכל בעל עסק באשר הוא. קיבלנו מקהילת בעלי העסקים שלנו ביקרות מדהימות ועוד ועוד בקשות לסדנת המשך. ממליצים בחום לכל עובד, יזם או עצמאי מכל המגזרים!

אסף לבנון

מאסטר בכתיבה. הבן אדם שאפשר לסמוך עליו שילמד אתכם איך כותבים.

דוביד בורנשטיין

זהירות פצצה! סדנת כתיבה אפקטיבית במיוחד. מתובלת בהומור ומועברת באופן קליל, קליט ובעיקר- ישים. מומלץ לכל מי שעוסק בתוכן או נעזר בתוכן לצרכי שיווק ופירסום.

3

התחלתי את השנה בסדנה לכתיבה אפקטיבית של צפריר בשן. האמת זה כישרון גדול להעביר כל כך הרבה ידע בזמן קצר בקלילות והומור תוך שימוש יצירתי במילים מעולמות שונים, כמו בנגינה על פ...

2

הרצאה מעולה! צפריר הגיע אלינו למשרד המשפטים כדי להראות שגם במגזר הציבור אפשר לכתוב אפקטיבית, והכל היה בול. הרצאה פרקטית, שנונה ומקצועית, ממליצה בחום.

1

מקסים, מרתק שנון ומעניין. ישבתי שעתיים ללא הפסקה (וזה נחשב הישג עצום!) תודה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
עגלת קניות
  • No products in the cart.

אהלן. שמח שהגעת לכאן. בדיוק בזמן.

מזמין אתכם להשאיר לי פה פרטים. תקבלו עדכונים והזמנות לשיעורים השוטפים.

אפשר גם לבקש שאתקשר ואעזור לך להחליט. זה לגמרי בסדר.

צפריר