סדנאות

סדנאות

סדנאות

הסדנאות

סדנאות כתיבה אפקטיבית מיועדות למי שרוצה להפוך את התוכן שלו למצוין. כתיבה אפקטיבית היא כתיבה מצוינת. לפייסבוק ולבלוג, לעמוד נחיתה ודפי אינטרנט, לאימייל, לדוחות ולדפי עמדה. אפילו לטוויטר.

הסדנאות הפתוחות נערכות פנים אל פנים בכיתות לימוד במרכז הארץ. סדנאות נוספות נערכות אונליין, ומתרכזות בהכשרת כותבים מתמשכת או בשיעורי כתיבה לפלטפורמה ספציפית ושיעורי תוכן אחרים.

הסדנאות מיועדות לאנשי תוכן מקצועיים וחצי מקצועיים, שמנהלים תוכן עבור עצמם או עבור אחרים, ורוצים להוציא הרבה יותר מהתוכן האורגני והמקודם שלהם. וכן, הן טובות במיוחד לאנשים שרוצים יותר חשיפה והכרה בפייסבוק ובבלוג שלהם. גם אם זה לא עסקי, שיווקי וכל המילים הגדולות האלה.

תהליכים וסדנאות לארגונים

הכשרות הכתיבה הארגוניות הן נגזרות של צרכים של מחלקה או יחידה כפי שהארגון מגדיר אותם. ההכשרות נכתבות במיוחד לכל ארגון, וכוללות בין היתר חידונים, הפעלות ומבחנים, ולעתים תהליכי הכשרה ארוכים יותר ובהם גם הסמכה, בחינה, הטמעה וייעוץ.

אני עורך סדנאות והרצאות למגוון של מחלקות ויחידות, ובהן:

  • אנשי תמיכה אונליין
  • אנשי תוכן
  • שיווק
  • מחלקות משפטיות
  • הנהלות ודירקטוריונים

מעוניינים בסדנה? דברו אתי:

052-7294433

הרצאות

אחרון ודי: אני מעביר הרצאות נהדרות (באמת!) על כתיבה, תוכן, אימייל, פייסבוק ונושאים אחרים שקשורים לכתיבה. הסדנאות מצחיקות, מחכימות מאוד ומתאימות גם לקהלים גדולים, ימי חברה, ימי העשרה ואפילו כנסים, סמינרים וחוגי בית.

דברו אתי, אשמח לבוא אליכם: 052-7294433

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהלן. שמח שהגעת לכאן. בדיוק בזמן.

מזמין אתכם להשאיר לי פה פרטים. תקבלו עדכונים והזמנות לשיעורים השוטפים.

אפשר גם לבקש שאתקשר ואעזור לך להחליט. זה לגמרי בסדר.

צפריר

0