סדנאות - כתיבה אפקטיבית

סדנאות

סדנאות

צפריר בשן עורך סדנאות כתיבה אפקטיבית וכתיבה עסקית במשרדי ממשלה מזה יותר מעשור. הסדנאות שלנו כבר הכשירו אלפי עובדים במאות ארגונים. רשימת הלקוחות כוללת את משרד ראש הממשלה ומשרד הביטחון, Google ו-Paypal, בנק לאומי ובנק הפועלים, עיריית תל אביב ועיריית הרצליה, מגדל, הפניקס ומנורה, בזק, Yes, מטריקס, איקאה, קוקה קולה, יוניליבר, שטראוס ועוד ועוד ועוד. הרשימה הזו כוללת גם אינספור עסקים קטנים ועצמאים שמשתתפים בתהליכי הכשרה חד פעמיים או מתמשכים.

במילים אחרות, אם צפריר עוד לא היה אצלכם, זה פשוט כי עוד לא הצלחנו למצוא זמן מתאים.

בין אם החברה שלכם צריכה להתמודד עם כתיבת מכרז, תפעול עמודי פייסבוק, הפעלת בלוגים מרובים, כתיבת בלוג חדש מאפס, הפצת מאמרים למגוון בלוגים וכלי תקשורת, מענה אונליין ללקוחות, סיכום אפקטיבי של פגישות, כתיבת דוחות הנהלה ודירקטוריון, מענה לפניות הציבור, אתר אינטרנט מורכב או כל אתגר כתוב אחר – רוב הסיכויים שצפריר כבר פתר בעיה דומה, והוא האדם המנוסה ביותר והמתאים ביותר להעביר את ההכשרה בתחום.

למעשה, אפילו עיתונים, מוציאים לאור וארגוני יוצרים ותסריטאים מזמינים באופן קבוע את ההכשרות של כתיבה אפקטיבית.

במילים אחרות, אם אתם זקוקים להכשרת כתיבה לעסק, הגעתם למקום האחד שבאמת יודע להקשיב לאתגר שלכם ולספק לו מענה חד פעמי או תהליך ארוך טווח.

דברו איתנו: bashanpr@gmail.com, 052-7294433

ואחרי שכבר הזמנתם, אל תשכחו שכתיבה זה לא הוקוס פוקוס. אתם צריכים הכשרת כתיבה ארגונית אמיתית. אתם צריכים קורס כתיבה עסקי ארוך וממושך. אתם צריכים תהליך. ומכיוון שלא תמיד יש זמן לכל זה, אל תשכחו להזמין את “כתיבה אפקטיבית” ו”תכתוב תרוויח”.

אל תשכחו, כדי שהאנשים שלכם לא ישכחו.

אהלן. שמח שהגעת לכאן. בדיוק בזמן.

מזמין אתכם להשאיר לי פה פרטים. תקבלו עדכונים והזמנות לשיעורים השוטפים.

אפשר גם לבקש שאתקשר ואעזור לך להחליט. זה לגמרי בסדר.

צפריר

0